KONST / Litografier / Färglitografier 13546555
nr 1354 6555
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografier, 4+ 2+ 1 st, Signerad. Bladets mått: 45x62 95x63, oramade lösa blad
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:14:48
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist